Loading...
Türkçe English German French Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Greek Italian Russian Spanish
Giriş Yap Hesap Oluştur

İletişim / +90 530 930 2380

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

"Biz gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren
EĞİTİM ve KOÇLUK firmasıyız."
Gary KELLER


Danışmanlar Tarafından, Danışmanlar için kurulmuş bir firma hayal edin.
İnanç sitemi ve taklit edilemez bir kültüre sahip olsun.
 
Keller Williams Realty Inc

      Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 900’ü aşkın bölge müdürlüğü ve 176.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip, en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.
     Keller Williams, sürekli ve kalıcı başarıyı her gayrimenkul danışmanı için mümkün kılacak tek bir ilke belirledi; şirketin başarısı, danışmanlarını ne kadar yukarıya taşıdığına bağlıdır. Bu prensibi iş felsefesi olarak benimseyen Keller Williams, 2013 yılında dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve bir daha zirveden inmedi. Sektöre farklı bir boyut getiren bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla birlikte globale yayıldı. Keller Williams, evrensel iş modeli ile bugün dünyada 15 ülkede faaliyet göstermektedir.
 

Keller Williams Türkiye

      Keller Williams Türkiye, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın deneyimli yönetim ekibiyle, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu. 2014 yılının ocak ayında, 5 danışmanı ile ilk bölge müdürlüğünü açtı ve şu an 16 bölge müdürlüğü ve 700’ü aşkın danışmanıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.
     Bize göre, gayrimenkul danışmanlığı lokal bir iştir. Keller Williams, dünyanın neresinde olursanız olun kendi bölgenizin uzmanı olmanıza yönelik evrensel bir iş modeli oluşturdu. Bu yüzden siz de, dünyanın neresinde olursanız olun, Keller Williams’ın size sunduklarının farkını ve ayrıcalığını hissedeceksiniz.
 

Keller Willams Bornova ve Keller Williams Karşıyaka Bölge Müdürlükleri

      Keller Williams İzmir'de ilk olarak 2014 yılında Bornova Bölge müdürlüğü olarak hizmet vermeye başladı. Kasım 2015 yılında İzmir'in ikinci Bölge Müdülüğü Karşıyaka'da hizmete girdi. 2018 yılına geldiğimizde toplam 154 Profesyonel Gayrimenkul Danışman ortağı ile İzmir'in tamamaında Gayrimenkul konusunda sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 
 

AEY TEAM - Ahmet Esin YAZICI

             1980 Çanakkale doğumluyum. 1998 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünden, 2007 yılında  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümünden, Emlak sektöründe hizmet vermeye başladığım dönemde okumaya başladığım Anadolu Üniversitesi bünyesinde ki Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Evli ve iki çocuk babasıyım.

            Profesyonel iş yaşantıma 1998’de Bilgisayar Teknik Servis Personeli olarak başladım. 

            2002-2006 yılları arasında Özel Çanakkale Koleji’nde Bilgisayar Öğretmeni ve son 1,5 yılında Bilgi İşlem Sorumluluğunu üstlendim. 

            2007 yılında Aynı şirketler grubuna bağlı Hızlı Sistem Teknoloji Mağazası Yöneticiliği görevine getirildim. 

            2009’da İzmir’e gelerek Sanovel İlaç Firmasında DEÜ Hastanesi Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak çalıştım. 

            2013 yılında uluslararası bir emlak firmasında başladığım gayrimenkul sektörüne, 2014 yılında Gayrimenkul Sektöründe Eğitim ve Koçluk Hizmeti veren Keller Williams gayrimenkul ile tanışarak devam ettim. 

          KW ailesine girdiğim andan itibaren Proje Satış Sorumlusu olarak bir projenin satış ve pazarlama sürecini üstlendim. KW Bornova’nın çatısı altında hizmet veren Proje Takımı ile bir ortaklık yaparak 12 adet projenin bazılarında proje geliştirici olarak görev alırken bazılarında ekip, kordinasyon işleri, satış ve pazarlama işlerini yürüttüm.

         2018 yılı itibarıyla münferit portföy çalışmak üzere Urla, Güzelbahçe, Çeşme ilçelerinde hizmet vermeye başladım. Doğru fiyatlandırma ve doğru pazarlama stratejisi kullanmam, gayrimenkul satışının gerçekleşmesinin temelinde yatan unsurlardır.

         Sizin için belirleyeceğim doğru stratejiler, bugüne kadar edinmiş olduğum tecrübeler, sahip olduğum network’un sağladığı avantajlar, mülkünüzün en kısa zamanda, olabilecek en doğru değerde satış ve/veya kiralanması konusunda, sorunsuz ve hızlı sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. 

     Gayrimenkul ile ilgili tüm işlemlerinizde daha güvenilir ve profesyonel hizmet sunacak, her şeyin en iyisine layık olduğunuzun bilincinde olarak; bundan böyle daima aranızda ve hizmetinizde olacağım.

      Müşteri Memnuniyeti için, Dinle, Bilgilendir ve Uygula  felsefesi ile yola çıktığım bu yolculukta yollarımızın bir gün kesişeceğini tahmin ediyorum.

                                                                                      Ahmet Esin YAZICI

Bilgi Almak İçin, Arayın!  +90 530 930 2380

Copyright © 2022. Türkiye Emlak Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
6285556662